Hurda Alımları Çevre Kirliliğinin Önüne Geçiyor

Ankara Sincan Hurdacı

Sincan’da Hurda Alımları Çevre Kirliliğinin Önüne Geçilmesine Katkı Sağlıyor

Aktürk Metal Hurdacılık olarak, hurda metal ve diğer geri dönüştürülebilir malzemelerinizi yerinden alıyoruz. Amacımız, hurda toplama faaliyetlerimizi artırarak çevre kirliğinin önüne geçilmesine katkı sunmaktadır.

Geri dönüşüm kapsamında alüminyum, demir, bakır, krom, çelik, çinko ve kurşun da dahil olmak üzere birçok farklı madde geri kazanılabilir. Ülkenin ekonomisi için geri dönüştürülmüş malzemelerin önemi büyüktür.

Hurdacılık ve Geri Dönüşüm Hizmetleri

Amacımız olabildiğince dürüst olmak ve hurdacılık hizmetlerimizde faydalı müşteri hizmeti vermektir. Geri dönüşüm talebindeki artış, özellikle hurda demir, bakır, krom, kablo gibi hurda malzemelerinin önemini daha da artırmaktadır.

Hurda malzemeleri özellikle endüstriyel alanlarda yaygındır. Bu malzemeler ev aletleri için de kullanılagelmiştir ve birçok şirket onlardan para kazanırlar. 

Değerinde Geri Dönüşüm

Şirketimiz, tutarlı fiyatlandırma politikasıyla, Ankara ve civarında hurdalarınızı bulunduğunuz yerden nakit olarak almaktadır. % 100 müşteri memnuniyeti temel hedefimizdir.

Elinizdeki atıl duran eski ve hurda malzemelerini geri dönüştürerek hem ülke ekonomisine hem kendi şahsi ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Hurdalarınızın değerini ve fiyatını öğrenmek için hemen bize ulaşın. Size bir telefon kadar yakınız!

Eski ve önemsiz hurda niteliğindeki malzemelerinizi değerlendirelim, böylece dünyamız hurda atıklarından da kurtulsun. 

Aktürk Metal olarak her zaman en uygun hurda fiyatlarını sunmaya gayret ediyoruz. Ekibimizin geri dönüşüm alanındaki geçmiş tecrübesi, hurdalarınızı değerinden güvenle satmanıza yardımcı olacaktır.

% 100 müşteri memnuniyeti sloganıyla profesyonel hizmet sunuyoruz. Güncel hurda fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayın.

hurdacılık

Hurdacılık Yaparak Para Kazanmak Kolay Mıdır?

Hurdacılık Yaparak Para Kazanmak Kolay Mıdır? Birçok insan hurdacılık yaparak para kazanmak istemektedir. Ancak hurdacılık el emeği gerektiren ve bazen tehlikeli koşullarda çalışılması gereken yorucu

Ankara Sincan Hurdacı

Sincan Hurdacı Telefonları

Sincan Hurdacılar Sitesi Sincan, Ankara’nın bir mahallesi ve ilçesidir. Cumhuriyetin ilk yıllarında Sincan bir köy iken yurt dışından (özellikle Romanya ve Bulgaristan) gelen göçmenlerle, 1950’de