Sincan Hurdacı

Ankara Sincan Hurdacı: Hizmetlerimiz ve Kapasitemiz

Türkiye’nin en hızlı büyüyen sektörlerinden biri olan hurdacılık, yıllardır sektöre değer katmaya devam ediyor. Bizler, Ankara’nın Sincan bölgesinde faaliyet gösteren bir hurdacı işletmesi olarak, bu değerli sektörde müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Hizmet verdiğimiz bölgeler arasında Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çankaya, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Kahramankazan, Kalecik, Haymana, Keçiören, Mamak, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle bulunmaktadır. Ankara’nın geniş bir bölgesine hizmet veriyoruz ve müşterilerimize kaliteli hurdacılık hizmetleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

sincan hurdacı

Sincan Hurdacı: Kabul Ettiğimiz Hurda Çeşitleri

Ankara Sincan ve diğer ilçelerde, tüm hurda çeşitlerinizi değerinden alıyor ve satıyoruz. Bu hurda çeşitleri arasında Alüminyum, Bakır, Çinko, Demir, Kablo, Krom ve Sarı hurda çeşitlerini sayabiliriz. Ayrıca, Fabrika Bozumu ve Sökümü işleriniz itina ile yapılır.

Özel Hurda Alımlarımız

Bunun yanında, eski kitap hurdalarınız ve beyaz eşya hurdalarınız da dahil olmak üzere her türlü hurda çeşitlerinizi değerinden alıyor ve satıyoruz. Bununla birlikte, eski ve kullanılmış petek ve kombi hurdalarınız değerinden alınıyor ve satılıyor. Her türlü hurda çeşitleriniz Ankara Sincan ve diğer ilçelerden değerinden alınır ve satılır.

Ankara Sincan Hurdacı olarak sunduğumuz hurdacılık hizmetleri arasında Alüminyum Hurda, Demir, Hurda Bakır, Hurda Çinko, Sarı Hurdası, Pirinç, Kablo Hurdası, Paslanmaz Kablo Hurdası, Kağıt Hurdası gibi geniş bir yelpazeyi kapsar.

Bizden Hizmet Almanın Avantajları

Aktürk Metal Hurdacılık olarak uzun yıllardır Ankara Sincan’da hurdacılık ve geri dönüşüm alanında faaliyet gösteriyoruz. Hurda alım satımı alanında geniş bir yelpazeye hizmet veriyoruz. Alüminyum Hurdası, Bakır, Demir, Sarı Pirinç Hurdası, Nikel, Kablo, Krom, Hurda Akü, Kalay Hurdası, Trafo, Eski Kombi Eski Hurdaları, Beyaz Eşya Hurdaları, İnşaat Malzemeleri Hurdası hurdalarınızı değerinden yerinde alıyor ve değerlendiriyoruz.

Ankara Sincan Hurdacı olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için buradayız. Her türlü hurdanız için bize ulaşabilirsiniz. Hızlı ara veya Whatsapp destek hizmetimiz ile her zaman yanınızdayız. Hurda çeşitleriniz Ankara Sincan ve diğer ilçelerden değerinde nakit olarak alınır. Bizden hizmet almanın avantajlarını siz de yaşayın ve hurdalarınızı değerlendirin. Hemen bize ulaşın.